Про нас
лабрадор ретривер, питомник лабрадоров, щенки лабрадора
Захоплення лабрадорами розпочалося у 2008 році, після того як наша сім'я зрозуміла, що нам не вистачає ще одного члена родини – собаки.
Вибір породи зробив син, а нас підкупило вміння лабрадора підібрати той ключик, який відкриває серця дітей та усіх членів родини для спілкування.
І так у нас з'явився наш перший лабрадор - Alma Lambro Derigo.
розплідник лабрадорів в Україні, купить щенка лабрадора, черный лабрадор, палевый лабрадор
Прогулянки за будь-якої погоди, цікаві пошукові заняття, спільні ігри у футбол, катання з гірки та багато іншого стало невід'ємною частиною нашого життя.
Альма познайомила нашу сім'ю з великою кількістю власників собак, як породистих, так і безпородних, виставками, натаскуванням і мисливськими випробуваннями. Згодом виникло тверде рішення зайнятися розведенням цієї чудової породи.

Вирішено - зроблено: у 2011 році наш розплідник був зареєстрований у Міжнародній кінологічній Федерації (FCI) та я отримала спеціальність кінолог - заводчик КСУ.

Розведення, як дуже відповідальна справа, потребує постійного підвищення знань - кінологічні курси та ветеринарні семінари стали невід'ємною частиною нашого життя.
лабрадор ретривер, купить лабрадора, купити цуценя лабрадора

Наші уподобання в породі - лабрадори класичного типу жовтого та чорного окрасів, які поєднують в собі стандарт породних якостей і екстер'єр.

Наша мета - отримувати красивого, слухняного, з породним темпераментом і відмінним здоров'ям лабрадора, здатного бути як собакою, що вдало працює на полюванні, так і компаньйоном в різних сферах життя людини.

купить щенка лабрадора, купити лабрадора, черный лабрадор, палевый лабрадор

Принципи нашого розведення - відповідність породі за стандартами FCI; всі приплоди плануються заздалегідь, з дуже ретельним підбором батьків з добре вивченим родоводом та перевіреним здоров'ям особоливо на генетичні захворювання.

Цуценята - якісне вирощування цуценят та їхня своєчасна соціалізація з моменту народження; підбір відповідальних власників.
Дотримуючись наших принципів, в розпліднику народжується не більше 2-3 приплодів на рік.

Всі собаки і кожне щеня, що народилося в нашому будинку, є частиною нашого життя, наших принципів та нашою історією.
Для нас важливий контакт із власниками наших цуценят з можливістю своєчасної допомоги та консультації у вирощуванні та вихованні, незалежно від їхньої країни проживання.
Наші випускники живуть у різних регіонах України та у багатьох країнах світу. Усі вони є членами сім'ї, компаньйонами та вірними друзями своїх власників, а деякі й товаришами по службі.